دانشنامه ناریا
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
تاریخ امروز:
نوشته ها:
پیام مدیر:
در صورتی که مطلب مورد نظر خود را در ناریا پیدا نکردید از جستجوگر سایت برای یافتن آن تلاش کنید.امروزه در شهرهای بزرگی مانند تهران و یا حتی شهرهای کوچک که امکانات زیادی ندارند خرید کتاب ، کمی سخت به نظر می رسد، اما تیمی جوان با راه اندازی بزرگ ترین بانک کتاب اقدام  به توزیع سریع و آسان کتاب در سراسر ایران نموده اند.

بانک کتاب یکتامهر با کادری مجرب ، متعهد و جوان اقدام به پخش کلیه کتاب های تازه منتشر شده در زمینه کتاب های درسی ، کمک درسی ، دانشگاهی ، کتب زبان ، کتابهای رمان و غیر درسی نموده است. و این تمام داستان نیست، بانک کتاب یکتا مهر نه تنها به تمامی شهرهای ایران بلکه به سراسر جهان کتاب مورد نظر شما را با قیمتی بسیار پایین ارسال می کند.

هدف از ایجاد بانک کتاب یکتا مهر یاری رساندن به مسئولین آموزشی از جمله مدیران ، معلمان مدارس، کتابفروشان سراسر کشور و پخش کنندگان عمده کتاب جهت پخش و ارسال به موقع کتاب بوده است.

یکی از گام های بزرگ این مجموعه اهدای تخفیفات و شرایط ویژه به مسئولان مدارس و آموزشگاه ها و کلیه کسانی که به نوعی در این خدمت رسانی سهمی دارند، می باشد. به این امید که بدین وسیله پاداشی هر چند ناچیز به کسانی که در این راه همراه ما هستند،  باعث دلگرمی یشان در ادامه مسیر باشد.

شما می توانید فقط با یک تماس هر کتاب در هر زمینه ای که می خواهید تهیه فرمائید.

(۶۶۴۰۳۵۳۵)

ارسال کتاب از تمامی ناشران در تمامی زمینه ها به تمامی نقاط

ارسال  کتاب – بانک کتاب دانشگاهی

نیاز شما چه کتابی است ؟

بانک کتاب یکتامهر، کتاب مورد نیاز شما را تهیه و برایتان به تمامی نقاط ارسال می کند. ارسال کتاب از تمامی ناشران در تمام زمینه ها به تمامی نقاط را از بانک کتاب یکتامهر بخواهید.

از جمله خدمات بانک کتاب یکتامهرخرید آنلاین و راحت کتاب وهمچنین سفارش تلفنی کتاب برای شما عزیزان میباشد.

همچنین شما میتوانید برای تهیه کتابهایی که در سایت بانک یکتا مهر پیدا نمیکنید ، با بانک کتاب یکتا مهر تماس بگیرید تا کتاب خواسته شده شما خیلی زود توسط مجموعه تهیه و برای شما ارسال گردد.

خرید کتاب ابتدایی و راهنمایی، دبیرستان، کنکوری، زبان خارجی، فنی مهندسی، دانشگاهی (کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد )، علمی، کودک و پیش دبستانی، المپیاد، رمان، مشاوره، پزشکی، اشعار، مذهبی، فلسفی و عرفانی، کتاب های هنری،  کتاب های مرجع، کلیه کتاب های پیام نور و هر کتابی که نیازی دارین فقط و فقط با یه یک تماس کتاب مورد نظر خود را از بانک کتاب یکتا مهر تهیه فرمایید.

تهیه و تحویل کتاب در تمام نقاط ایران را مجموعه بانک کتاب یکتا مهر بخواهید

بانک کتاب یکتا مهر در روزهای تعطیل نیز فعال می باشد.

برای خرید آنلاین کتاب روی لینک زیر کلیک کنید

برای سفارش تلفنی کتاب به سایت یکتا مهر مراجعه نمائید.

خرید آنلاین و تلفنی کتاب در تمامی زمینه ها به تمامی نقاط را از بانک کتاب یکتا مهر بخواهید.

 ارسال کتاب – بانک کتاب دانشگاهی

دیدگاه گذاری بسته شده است

بک لینک