دانشنامه ناریا
پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
تاریخ امروز:
نوشته ها:
پیام مدیر:
در صورتی که مطلب مورد نظر خود را در ناریا پیدا نکردید از جستجوگر سایت برای یافتن آن تلاش کنید.حذف My Recent Documents از منوی Start شروع حتما می دونید که چند تا فایل تصویری ، متنی و … که درآخر اجرا کردید در قسمت My Recent Documents در منوی Start ذخیره می شه و شاید شما خوشتون نیاد و بخواید ردی از فایل هایی که اجرا کردید به جا نزارید.

برای حذف My Recent Documents از منوی Start به شکل زیر عمل کنید : از منوی استارت روی Run کلیک کنید . توش بنویسید Regedit و اینتر بزنید تا پنجره ی ریجستری باز بشه . از قسمت چپ پنجره ی ریجستری به آدرس زیر برید :

HEKY_CURRENT_USER > Software > Microsoft > Windows > CurrentVersion > Policies > Explorer

در این قسمت یک داده از نوع Binary بسازید و اسم اونو NoRecentDocsMenu بزارید . برای ساختن یک داده ی Binary در قسمت سمت راست پنجره راست کلیک کرده و از منوی New گزینه ی Binary Value رو انتخاب کنید.

حالا داده ی رو که ساختید و تغیر نام دادید باز کنید و مقدار اون رو ۰۱ ۰۰ ۰۰ ۰۰ بزارید . یعنی وقتی بازش کردید این عدد رو توش تایپ کنید و ok بزنید. حالا با یه Restart یا Log Off کردن می بینید که این قسمت حذف شده . برای برگردوندن این قسمت فقط لازمه که داده ای رو که ایجاد کردید حذف کنید.

شادی در ۴ - مرداد - ۱۳۹۰

پاسخ دادن